kosmetyki

Długo dumałam nad tym, co napisać przy okazji opisywania produktu Clinic way przyszło mi na myśl, że ot tak zacytuję kilka najistotniejszych informacji od producenta. Ale oczywiście to niedostateczne i chcielibyście dowiedzieć się od autora wpisu cóś tam dodatkowo. OK. Podejmijemy wyzwanie poszerzenia tej skarbnicy danych.
Rozpocznijmy od tego, że kosmetyki to preparaty powstałe w procesie długoletniej pracy dermatologów, kosmetologów i naukowców. Kosmetyki dermatologiczne wykorzystywane są do pielęgnacji cery zdrowej oraz skóry z niedoskonałościami dermatologicznymi lub innymi. Życzę paniom szybkiego poprawy obrazu skóry.
Zatem do rzeczy – opiszmy clinic way.

  Skład Składniki aktywne:Tri-peptyd – aktywnie usuwa wszystkie typy zmarszczek, nawilża oraz ujędrnia skóre poprzez stymulacje syntezy kolagenu wyraźnie powiększajac jego poziom tkankowy.Proteiny roślinne – poprzez zageszczenie oraz wzmocnienie siatki kolagenowo-elastynowej zapewniają właściwszą mikro-cyrkulację. Poprawiają napięcie oraz elastyczność skóry, zmniejszają cienie pod oczami oraz przeciwdziałają powstawaniu obrzęków.Rewolucyjny REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ z unikalną technologią LIPO-SPHERE– hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych oraz potencjału do samoodnowy na trzech poziomach skóry.Aqua Calcis – farmakopealna woda wapienna, dzięki właściwościom antyseptycznym, kojącym oraz łagodzącym podrażnienia zapewnia bezpieczna oraz komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.   Efekt na skórze natychmiastowe nawilżenie oraz wygładzenie 93%regeneracja 82%i miękkość w dotyku 100%poprawa jędrności oraz napiecia skóry 82%redukcja suchości o 30% oraz poprawa elastyczności o 22%% badanych z widoczną poprawą skóry w teście in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 1 aplikacji.   Opis Skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek atroficznych, grawitacyjnych oraz redukuje istniejące.Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy nasze 3°+ 4° na dzień i/lub na noc Formuła FGF1 LMS™ REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY – otrzymane w drodze zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej białko występujące w skórze, o niespotykanej dotąd stabilności oraz sile działania, które decyduje o zdolności komórek do podziału, a zatem warunkuje ich wlaściwości regeneracyjne oraz potencjał do samoodnowy, tym samym hamując procesy starzenia się skóry. Technologia LIPO-SPHERE – unikalna technologia transportu dermalnego – gwarantuje precyzyjną absorpcję oraz uaktywnienie formuły FGF1 LMSTM w głębi skóry, uruchamiając silną oraz długotrwałą reaktywację procesów odnowy skóry na trzech poziomach.

Ale po kolei opiszmy clinic way.
Bo kosmetyki są po to także aby lepiej wyglądać. Przed makijażem potrzebna może być wciąż jeszcze cała seria kosmetyków pielęgnacyjnych. W tej kategorii rodzajów może być wciąż jeszcze więcej. Kosmetyki pielęgnacyjne doskonale wpływają na poprawę urody oraz poprawę stanu fizycznego skory. Warto na pewno wymienić kremy, maseczki, szampony, odżywki, żele, balsamy oraz płyny do kąpieli. Naturalnie każda z owych pod – kategorii dzieli się na kolejne. Zatem już same kremy sa obszernym tematem. Dzielimy je na kremy na dzień oraz kremy na noc. Kremy do rąk, do twarzy oraz pod oczy, a również kremy do pielęgnacji stóp, czy może dekoltu.
Bo kosmetyki sa po to rownież aby lepiej wyglądać. Przed makijażem potrzebna może być wciąż jeszcze cała seria kosmetyków pielęgnacyjnych. W tej kategorii rodzajow może być wciąż jeszcze wiecej. Kosmetyki pielęgnacyjne doskonale wpływają na poprawe urody oraz poprawę stanu fizycznego skóry. Warto na pewno wymienić kremy, maseczki, szampony, odżywki, żele, balsamy oraz płyny do kapieli. Naturalnie każda z owych pod – kategorii dzieli się na kolejne. Więc już same kremy są obszernym tematem. Dzielimy je na kremy na dzień oraz kremy na noc. Kremy do rąk, do twarzy oraz pod oczy, a również kremy do pielęgnacji stóp, czy może dekoltu.