kosmetyki

Ostatnimi czasy nie pisze się o produkcie Color&amp_soin farba do włosów. I to nie budzi wątpliwości, bo zwykle są łatwiejsze informacje. Jednakże w tym miejscu uczynimy wyjątek od tej zasady i poruszymy ten chyba ciekawy temat.
Rozpocznijmy od tego, że produkty kosmetyczne to substancje wytworzone w procesie kilkuletniej pracy lekarzy dermatologów, kosmetologów i naukowców. Kosmetyki do skóry wykorzystywane są do pielęgnacji skóry zdrowej oraz skóry z niedoskonałościami dermatologicznymi lub innymi. Życzę każdemu szybkiego poprawy stanu ich cery.
Czyli opiszmy color&amp_soin farba do włosów.

  Skład oleamina PEG-2. AQUA PURIFICATA (woda destylowana). kokamid DEA. alkohol etylowy (ALkOHOL). glikol propylenu. etanoloamina. kwas oleinowy. siarczan sodu. TETRASODIUM EDTA. hydrolizowane białka roślinne (pszenica zwyczajna, soja, kukurydza, owies zwyczajny). izoaskorbinian sodu. p-AMINOfENOL. p-fenylenodwuamina. 2-METYLorezorcyna. 4-chlororezorcyna. 4-AMINO-2-HYDROksyTOLUEN.   Opakowanie zawiera butelkę farby do wlosów z ekstraktami roślin (60 ml)butelkę utrwalacza (60 ml)saszetkę balsamu do włosów (15 ml)parę rekawiczek ochronnychulotkę   Opis Color&Soin to także trwała farba do włosów, która więc już od pierwszego użycia barwi 100% siwych włosów. A rownież chroni je i pielęgnuje. Została przetestowana w ramach kontroli dermatologicznej. Farba została opracowana z uwzględnieniem natury wlosów, minimalizuje podrażniena skóry i ryzyko wystąpienia alergii. Ponadto,dzięki białkom roślinnym i olejkom eterycznym, Color&Soin powoduje, że włosy błyszczą, są puszyste i miękkie.Farba Color&Soin może być stosowana również poprzez kobiety w ciąży,kobiety karmiące i poprzez osoby po zastosowanej terapii. Farba może być odporna na działanie promieni UV i chloru,nie niszczy włosów także przy długotrwałym stosowaniu.Nie powoduje podrażnień i odczynów alergicznych skóry.Bez amoniaku,rezorcyny,parabenu, bez perfum i substancji zapachowych.

Poczytaj więcej:
leczenie. Obecnie parę ważnych zdań a propos utrzymania naszej skóry. Najważniejszą przyczyną pojawiających się zmian trądzikowych występujących w skórze mieszanej bądź tłustej są czynniki hormonalne, które odpowiadają za powstawanie zwiększonego łojotoku. Nadmierne przetłuszczenie skory nie może być nie mniej jednak wyłączną przyczyną powstawania niedoskonałości. Wolniej złuszczająca się warstwa rogowa naskórka zamyka ujścia gruczołów łojowych, powodując zaleganie w ich wnętrzu wydzieliny. Początkowo prowadzi to także do powstawania zaskórników, czyli małych grudeczek, które powinny być przykryte czarnym „daszkiem” utlenionej keratyny. Niektóre zaskórniki gromadza więcej wydzieliny i przyciagaja komórki zapalne z krwi, co powoduje znaczne powiększenie wymiarów grudek. Pojawia się zmiana zapalna, zaczerwienienie i pieczenie zajętego miejsca, a nasza skóra staje się chropowata i szorstka. Największe nasilenie dolegliwości przypada na okres pokwitania, jednakże coraz dużo częściej odnotowuje się przypadki trądziku u osob dorosłych – występuje on w mniejszym nasileniu i obejmuje przeważnie jedynie twarz.
Przecież kosmetyki są po to rownież by ładniej wygladać. Naskórek może być wodoszczelną warstwa naszej skóry, a jego głównym zadaniem może być oddzielanie delikatnych tkanek naszego ciała od otoczenia. Wyróżnia się w nim dwie warstwy: zewnętrzna -rogowa i wewnętrzna -podstawowa. W tej ostatniej – podstawowej, bez przerwy zachodzą podziały komórek i powstające nowe komórki wypychają te starsze ku górze, które w warstwie rogowej powoli ulegają rogowaceniu, aż nareszcie obumierają i złuszczają się.
Wciąż jeszcze parę słów o kosmetykach naturalnych. Oleje silikonowe, znane powszechnie jako silikon to także syntetyczne połączenie krzemu i tlenu (SiO), w wyniku czego powstają wielkocząsteczkowe polimery krzemionkowe. Przyjmują one postać obojętnych chemicznie, bezbarwnych i bezwonnych olejów albo wosków, w zależności od długości łańcucha w cząsteczce. Silikony są często stosowane w produktach kosmetycznych. Ze względu na latwość aplikacji i wrażenie gładkości, jakie po sobie zostawiają na długo, wchodzą w skład kremów nawilżających, baz i fluidów pod makijaż i wielu innych kosmetyków kolorowych. Są również chetnie dodawane do produktów do pielę­gnacji i stylizacji wlosów. Zadaniem silikonów może być stworzenie ochronnego filmu na skórze albo włosach bez zatykania porów. Jednakże ich użycie poprzez osoby o wrażliwej skórze z tendencją do wyprysków, zaskórników i zmian trądzikowych, może powodować nasilenie objawów. Ponadto silikony nie ulegają rozkładowi biologicznemu, gromadzą się w tkankach żywych organizmow i są szkodliwe dla środowiska naturalnego. W produktach naturalnych nie występuja.